Lody naturalne Zielona Góra

Gdzie warto zjeść lody w Zielonej Górze? – to warto wiedzieć

Wiosna za pasem, a wraz z nią nadchodzą cieplejsze dni. Dlatego też coraz chętniej sięgamy po lody naturalne. Na terenie Zielonej Góry można znaleźć wiele lodziarni z lodami. Gdzie się wybrać? Jakie menu jest oferowane? Na te pytania odpowiadamy w dalszej części artykułu.

Mrożone Jogurty w Zielonej górze – jakie lody są oferowane?

Lody to ulubione przysmaki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Są ukojeniem w upalne dni i poprawiają nastrój. Z pewnością nie ma osoby, która nie wymieniłaby chociaż jednej zalety z kosztowania lodów. Bowiem są one świetną alternatywą dla innych słodkości. Mają wiele cennych witamin takich jak wapń, magnez czy witaminy z grupy B oraz są ukojeniem dla gardła po wycięciu migdałków. Dlatego też lodziarnia w Zielonej Górze Nowe Horyzonty oferuje mrożone jogurty w przeróżnych smakach. Wystarczy tylko wybrać smak i dodatki typu bakalie, słodycze oraz owoce. Serwowane desery są na bazie jogurtu naturalnego zarówno w wersji mrożonej jak i ciepłej. Na miejscu oferowana jest również kawa i herbata. Przydatne informacje dotyczące lodziarni W zielonej Górze można znaleźć na stronie internetowej:
http:// https://nowe-horyzonty.com/

Warto również zwrócić uwagę, że lody z lodziarni Nowe Horyzonty są również świetną alternatywą dla komercyjnych lodów, które można spotkać w każdym sklepie stacjonarnym.

Mrożone jogurty na dowóz w Zielonej Górze

Lodziarnia Nowe Horyzonty oferuje także mrożone jogurty czy inne desery na dowóz. Wystarczy tylko wybrać swój ulubiony smak z menu oraz dodatki. A następnie złożyć zamówienie – lodziarnia Nowe Horyzonty przygotuje i dostarczy lody we wskazane miejsce. Dzięki temu można skosztować mrożone jogurty z wygodnego domowego fotela bez potrzeby stania w kolejce.