lada sklepowa

Jak wybrać odpowiednią ladę sklepową?

Lada będzie jednym z flagowych mebli Twojej firmy, ponieważ będzie odzwierciedlała jej osobowość. Niezależnie od tego, czy masz delikatesy, piwnicę z winami, piekarnię, sklep z konfekcją, czy inny rodzaj działalności, będzie to mebel, w którym wejdziesz w interakcję z klientami, a także przyciągnie ich uwagę jako jak tylko wejdą do Twojego sklepu. Wiedz, że jest to integralna część Twojej strategii merchandisingowej! Dlatego ważne jest, aby dobrze ją wybrać 

Wybór go w litym drewnie nada Twojemu punktowi sprzedaży autentyczności. Poza tym lite drewno jest szlachetnym i żywym materiałem, dzięki swojej bardzo silnej odporności na wstrząsy i zarysowania przetrwa z Tobą lata istnienia Twojej firmy! W zależności od wybranego wykończenia będzie idealnie komponować się z dominującymi kolorami w Twoim pomieszczeniu.

Wybierz ladę sklepową w zależności od wielkości lokalu

Obecnie istnieje wiele lad o różnych rozmiarach, dzięki którym możesz wybrać mebel dopasowany do powierzchni Twojej firmy. Jeśli masz małe pomieszczenie, ciekawą opcją będzie kompaktowa lada, aby nie zajmowała zbyt dużo miejsca. W tym celu istnieją na przykład lady narożne, które są bardzo praktyczne: z łatwością pomieszczą Twoją kasę oraz wszystkie akcesoria niezbędne do Twojej aktywności, a ponadto dzięki schowkom będziesz miał wszystko na wyciągnięcie ręki! Poza tym, jeśli lubisz zmiany, możesz nawet zdecydować się na modułową ladę narożną i zmienić stronę według własnych upodobań

Jaka jest idealna lokalizacja na ladę sklepową?

W większości przypadków, a zwłaszcza ze względów bezpieczeństwa, lady są instalowane przy wejściu lub wyjściu z punktu sprzedaży. Jest to strategiczna lokalizacja, ponieważ umożliwia przeglądanie sklepu, dzięki czemu możesz mieć oko na swoich klientów i szybko być dostępnym, jeśli okaże się, że klient potrzebuje pomocy. Ale przede wszystkim pozwala kontrolować wszelkie możliwe ryzyko kradzieży, a także wykrywać osoby, które prawdopodobnie opuszczą Twój sklep bez płacenia. Co więcej, niektóre lady sklepowe mają szufladę z zamkiem, co może być również praktyczne z punktu widzenia bezpieczeństwa, aby chronić swoje kosztowności lub to, co chcesz.

Poznaj nasze lady sklepowe na https://www.tarpom.com.pl/. W sklepie znajdziesz wiele różnych opcji, a także meble do chłodni.