opinie apklan
Poradnik

Remont nowego mieszkania. Ile planujesz wydać?

Przeprowadzki wiążą się bardzo często z ciężkim okres w naszym życiu. Nie jest to ani przyjemne, ani ciekawe przeżycie. Co więcej, trwa ono zawsze dłużej niż się tego spodziewamy. Tak samo prezentuje się sytuacja w kwestii remontów. Z reguły się przedłużają ,a ich koszty mnożą. Sprawdźmy ile może wynosić przeciętny wydatek na całkowity remont mieszkania w nowej zabudowie. 

Kuchnia i łazienka

To właśnie te pomieszczenia wymagają największej pracy i przeznaczenia potężnych środków finansowych. Co więcej, remont kuchni i łazienki jest również najbardziej długotrwały. Niestety nic na to nie poradzimy. W pomieszczeniach bardzo często wykładamy kafelki, a także meble na wymiar, które nie należą do najtańszych materiałów budowlanych jak i wykończeniowych. Przeciętny koszt remontu łazienki może się mieścić w granicach 10000 do 15000 zł. Nie są to wygórowane koszta. Przyjrzeliśmy się najtaniej dostępnym materiałom w popularnych sieciach handlowych. W przypadku kuchni, nasze finanse mogą zostać nieco mocniej nadszarpane. Koszty szafek, mebli, sprzętu AGD może przekroczyć nawet 20000 zł. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju mebli jaki wybierzemy. Nie zmienia to faktu, że kuchnia narazi nas na naprawdę spore wydatki. 

Ile tak naprawdę planujemy wydać?

Remont całego mieszkania (dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc) może nas wynieść w granicach 45000-65000 zł. Wszystko będzie zależeć od naszej zdolności poszukiwawczych jak i oszczędności. Znalezienie mieszkania nie jest trudne. Natomiast, remont wraz z przeprowadzką to dopiero problematyczna sprawa. 

Opinie o deweloperze Apklan

Za pomocą http://opinie-deweloperow.rzeszow.pl/ odnajdziemy swoje wymarzone mieszkanie na przedmieściach lub w centrum. Lokalizacja gra istotną rolę i wszystko zależy od naszych personalnych upodobań. Opinie o Apklan pomogą wielu osobom uświadomić poziom nieruchomości na rynku w Rzeszowie. Sprawdź nowe inwestycje, które przyciągają coraz większą liczbę zainteresowanych. Opinie deweloperskie od Apklan już dostępne na wcześniej podanym serwisie internetowym. Znajdź swoją ulubioną dzielnicę i sprawdź co nowego w trawie piszczy.